Vajina Daraltma Kremi Nedir?

Doğum, cilt hastalıkları, yaşa bağlı,  cinsel aktivite sıklığı vb durumlarla vajina deformasyona uğrayabiliyor.Vajina genişliğini daraltmaya, sarkmaları gidermeye ve sıkılaştırmaya yardımcı ürüne vajina daraltıcı krem adı veriliyor.

Çeşitli nedenlerle genital bölge genişliği artan bayanların vajina genişliğini daraltan bu krem cinsel aktivite sırasında erkeğin ve kadının daha çok haz almasını sağlıyor. Vajina daraltıcı krem kullanımdan sadece birkaç dakika sonra vajina duvarlarının daralmaya ve sıkılaşmaya başlıyor.  Genital bölge daraltıcı krem, doğal bitkilerden üretilmiştir.

Günümüzde vajina daraltma ve  vajina estetiği operasyonları yapılıyor. Bu ameliyatların sonuçları memnun edici olsa da, maliyetli ve sancılı bir süreç kişiyi bekliyor. Doğal içeriklerden oluşan özel formülü ile ameliyata gerek duymadan vajina daralma kremi kısa sürede vajinada gözle görülür daralma ve sıkılaşma sağlıyor.

Genital bölgenin genişlemesi bayanın yapısından kaynaklanabildiği gibi; ilerleyen yaş, cinsel aktivite sıklığı ve normal doğuma bağlı olarak da gelişebiliyor. Vajina bölgesi kaslarının gevşemesi, cinsel aktivite esnasında önemli bir sorun haline gelebiliyor. Özellikle doğumdan sonra düzgün onarılmayan yırtıklar nedeniyle genişleyen vajina, bayan ile partnerinin cinsel aktiviteden haz almasını engelliyor. Bu nedenle bayan zamanla öz güvenini yitirebiliyor ve cinsel yaşamı bitiriyor.

Cinsel birliktelikten yeterince haz alamadığından yakınan bayanların sorunların altında yatan en önemli etkenlerden biri, cinsel organlarıyla ilgili estetik kaygılarının olması. En önemlisi doğum sonrası genişleyen vajina, hem bayanların hem de partnerlerinin cinsel aktivite esnasında yeterince haz almalarını engelliyor. Üstelik sorunlar bununla da kalmıyor; bayanlar, genişleyen genital bölgeleri nedeniyle idrar kaçırma gibi sağlık problemleriyle de karşılaşabiliyor. Durum böyle olunca zamanla cinsel aktiviteden soğuma, hatta takıntı veya anksiyete gibi ciddi problemler ortaya çıkıyor. Sağlıklı ve mutlu bir cinsel yaşam, öncelikle insanın kendine duyduğu öz güvene bağlı. Partneri tarafından beğenilmek, arzulanmak cinsel yaşamda en önemlisi.

Rakamlarla Biz

0%
Olumlu Geri Bildirim
0
Kişi Satın Aldı
0
Gelen Teşekkür.

Hayata yeniden mutlu bakın!

Hayallerinizi gerçekleştirmek için zaman kaybetmeyin.

Menü
error: Content is protected !!
Hızlı Sipariş
WhatsApp'a Yaz